Poznańska, dom 300 m2, działka: 1 500 m2

1 500 000 zł, pokoje: 8

Sprzedam dom wolnostojący położony w Skórzewie przy ul. Poznańskiej.
Budynek ok. 300m2 posadowiony jest na działce o pow. 1500m2.
Parter budynku powstał w 1969r, piętro zostało dobudowane w 1990r., a kolejne dwa pokoje w 2006r. W tym czasie został przeprowadzony również kapitalny remont domu. Budynek jest ocieplony i otynkowany. Na zewnątrz styropian 10cm, mur dwuwarstwowy i w środku styropian 5cm. Wymienione wszystkie instalacje i grzejniki.
Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną, ocieplony wełną mineralną 25cm.
Budynek składa się z 3 kondygnacji: piwnicy, parteru i piętra.
W piwnicy znajduje się piec do ogrzewania budynku na eko groszek.
Istnieje możliwość zmiany ogrzewania na gazowe.
Rozkład pomieszczeń:
Parter:
3 pokoje o wymiarach( 21,50; 21,07 i 13,32m2)kuchnia( 10,8m2) ,łazienka( 2,46m2) i hol 4,31m2.
W dużym pokoju kominek.
W dwóch pokojach na podłodze panele, w jednym drewno egzotyczne- Merbau.Łazienka w płytkach z natryskiem.
Piętro: 5 pokoi o wymiarach(27,15; 15,51; 12,99;14;12)kuchnia( 8,11 m2)łazienka z wanną.
W salonie kominek.
Z jednego pokoju wyjście na taras o pow. 10,11m2.
Na podłogach w pokojach panele, drzwi wewnętrzne drewniane, okna w całym domu drewniane trzyszybowe.
Kuchnia w zabudowie.
Ogród zagospodarowany.
W ogrodzie budynki gospodarcze oraz zadaszone miejsce nadające się idealnie na przyjmowanie latem gości połączone z grillowaniem.
Nieruchomość z potencjałem.
Z uwagi na lokalizację nadaje się idealnie zarówno na mieszkanie jak i na siedzibę firmy bądź usługi.
Budynek umożliwia również zamieszkanie 2 rodzinom, ponieważ parter i piętro mogą funkcjonować jako niezależne mieszkania. Każdy lokal ma swoją łazienkę i kuchnię.
Z uwagi na dużą powierzchnię działki istnieje również możliwość podziału działki na dwie i sprzedaży jednej części.
Media: wszystkie.
W pobliżu centrum handlowe i różne sklepy.
Blisko również szkoła, przedszkole, kościół, ośrodek zdrowia.
Niedaleko do lotniska.
Szybki dojazd do Poznania.
CENA: 1 500 000,00ZŁ
Gorąco polecam.

Więcej zdjęć dla zainteresowanych dostępna w biurze.

Numer oferty w Locumnet: 81690051

Zdjęcia: 13 szt.

Inny Dom.
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.