Loading...
Kontakt 2021-06-18T14:14:52+00:00

Kontakt z naszym biurem

  INNY DOM

ul. Brzozowa 42
62-005 Promnice

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek – piątek 9:00 do 17:00
sobota – po uzgodnieniu telefonicznym

Jeśli masz kredyt we franku, lub spłaciłeś go, ale nie minęło 10 lat zadzwoń!

Należy się Tobie zwrot nienależnych świadczeń pobranych w toku spłacania kredytu! Jeśli ten problem dotknął Twoich znajomych skieruj ich do mnie! tel. 606 943 599 !!!!!!

Od 2017 roku pomagamy frankowiczom w odzyskaniu nadpłaconych rat i unieważnianiu umów kredytowych. Zajmujemy się również odszkodowaniami osobistymi, komunikacyjnymi. Pomagamy osobom poszkodowanymi w wypadkach przy pracy, w gospodarstwie rolnym i innych od samego zdarzenia. Zapewniamy pomoc rehabilitantów w klinice. Pomagamy uzyskać rentę po wypadku, jak również jej waloryzację, albo nawet KAPITALIZACJĘ! Pomagamy również w odzyskaniu odszkodowania od firm ubezpieczeniowych przy zaniżaniu kosztów naprawy samochodu

Napisz wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Imię*

Adres e-mail*
Telefon *
W sprawie
Wysokość budżetu

Wiadomość

* - pola wymagane

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu kontaktu i uzyskania informacji o interesującej mnie ofercie zgodnie z polityką prywatności strony (link do polityki).

* Wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w tym wiadomości sms lub email informacji handlowych przez firmę INNY DOM której siedziba znajduje się w Poznaniu, os. Pod Lipami 6D.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią polityki prywatności strony (link do polityki).

Jak do nas dojechać