Loading...
O firmie 2021-06-18T12:53:13+00:00

O firmie

Jeśli masz kredyt we franku, lub spłaciłeś go, ale nie minęło 10 lat zadzwoń! należy się Tobie zwrot nienależnych świadczeń pobranych w toku spłacania kredytu! Jeśli ten problem dotknął Twoich znajomych skieruj ich do mnie! tel. 606 943 599!!!!!!

Zajmujemy się również odszkodowaniami osobistymi, komunikacyjnymi. Pomagamy osobom poszkodowanymi w wypadkach przy pracy, w gospodarstwie rolnym i innych od samego zdarzenia. Zapewniamy pomoc rehabilitantów w klinice. Pomagamy uzyskać rentę po wypadku, jak również jej waloryzację, albo nawet KAPITALIZACJĘ! Pomagamy również w odzyskaniu odszkodowania od firm ubezpieczeniowych przy zaniżaniu kosztów naprawy samochodu.

Jestem wolontariuszem fundacji Votum. Pomagamy niepełnosprawnym, nie tylko poszkodowanym w wypadkach. Można uzyskać pomoc w klinice rehabilitacyjnej, w której jest nawet egzoszkielet. Pomoc jest kompleksowa

Firma istnieje od 1998r, właścicielem jest pośrednik licencjonowany Ewa Słoma nr licencji Pośrednika 1521, nr licencji Zarządcy 26730, Doradcy Rynku Nieruchomości nr 249. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, kupno, sprzedaż, wynajem na rynku wtórnym i pierwotnym. Obsługujemy kompleksowo. Można u nas uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości. Działamy zgodnie z prawem jak i standardami zawodowymi. Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku nieruchomościami, Poznańskiego Stowarzyszenia Pośredników i Organizatorów Rynku Nieruchomości, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Mamy certyfikat Krajowego Rejestru Długów. Jesteśmy rekomendowani jako Firma przyjazna internautom. O Ewie Słomie napisano w encyklopedii Who is who w Polsce.

Przyjmujemy lokale mieszkalne i użytkowe do zarządzania i już nie trzeba martwić się o najemcę, opłaty lub windykację.

Swoją działalność opieramy o literę prawa, standardy zawodowe, kodeks etyki jak i zasady współżycia społecznego. Oczywiście zgodnie z prawem jesteśmy ubezpieczeni od Odpowiedzialności Cywilnej.

Od 2017 roku pomagamy frankowiczom w odzyskaniu nadpłaconych rat. Zajmujemy się również odszkodowaniami osobistymi, komunikacyjnymi. Pomagamy osobom poszkodowanymi w wypadkach przy pracy, w gospodarstwie rolnym i innych od samego zdarzenia. Zapewniamy pomoc rehabilitantów w klinice. Pomagamy uzyskać rentę po wypadku, jak również jej waloryzację, albo nawet KAPITALIZACJĘ! Pomagamy również w odzyskaniu odszkodowania od firm ubezpieczeniowych przy zaniżaniu kosztów naprawy samochodu

Zapraszamy do współpracy, współpracujemy z innymi biurami, należymy do Grupy 3000, najlepszych Poznańskich pośredników.