Żabikowska, mieszkanie 62,65 m2

459 000 zł, 7 326,42 zł/1 m2, pokoje: 3, piętro: 1 z 3

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Luboniu o pow. 62,65m2 położone przy ul. Żabikowskiej ( koło Pajo). Mieszkanie znajduje się na I piętrze w 3 piętrowym budynku. Budynek ocieplony i otynkowany.

Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki z natryskiem i osobnego WC. Z dużego pokoju wyjście na balkon od strony zachodniej. Okno od kuchni znajduje się z tej samej strony.Drugi pokój ma okno od strony wschodniej , a trzeci od południa, co powoduje że mieszkanie jest nasłonecznione przez cały dzień.

Wymiary pomieszczeń: pokoje 19m2, 9,30m2, 14,15m2, przedpokój 8,20m2, WC 1,08m2, łazienka 2,21m2, kuchnia 8,43m2.

Podłoga: w dwóch pokojach panele, w jednym wykładzina dywanowa, w korytarzu płytki, a w kuchni wykładzina PCV.

W korytarzu i w jednym z pokoi szafa w zabudowie. Okna PCV wymienione w 2011r., w kuchni okno drewniane nowszego typu. Grzejniki w 2 pokojach nowe, w kuchni i jednym pokoju stare żeliwne.Do mieszkania przynależy piwnica.

Pełna własność z KW.

Lokalizacja: jest niewątpliwym atutem. Blok znajduje się w niewielkiej odległości od Pajo Centrum, blisko jest również do Inter Marche. Szkoła, przedszkole, kościół, przystanek autobusowy w niedalekiej odległości. Factory Outlet. Bardzo dobry, sprawny dojazd do Poznania. Niedaleko wjazd na autostradę( Komorniki lub Dębiec).

Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację. Mieszkanie wolne od zaraz.

Cena: 459 000zł

Numer oferty w Locumnet: 83830051

Zdjęcia: 12 szt.

Inny Dom.
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.