Dolna Wilda, mieszkanie 98 m2

610 000 zł, 6 224,49 zł/1 m2, pokoje: 4, piętro: 5 z 5

NIEKTÓRE SZANSE POJAWIAJĄ SIĘ TYLKO JEDEN RAZ... NIEKTÓRE NIERUCHOMOŚCI SĄ JEDYNE I NIEPOWTARZALNE...

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA NIEBO - TA OFERTA JEST DOSTĘPNA TYLKO U NAS!

Ponad 98 m2 powierzchni mieszkalnej… Duża, funkcjonalna przestrzeń… Klimatyczne wnętrze na poddaszu zabytkowej, XX-wiecznej kamienicy a do tego dogodna lokalizacja zapewniająca swobodny i szybki dojazd do centrum Poznania! To jeszcze nie wszystko, bo w pobliżu znajdują się piękne, poznańskie Łęgi Dębińskie oraz Park im. św. Jana Pawła II, które z pewnością zadowolą miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. To wszystko jest na wyciągnięcie Państwa ręki!

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży MIESZKANIA typu SOFT-LOFT o łącznej powierzchni 98 m2, położonego na PODDASZU w zabytkowej KAMIENICY (w trakcie rewitalizacji) na poznańskiej Dolnej Wildzie.

OPIS

Powierzchnia mieszkalna 98 m2 obejmuje pomieszczenia w składzie:

- hall - 8,60 m2
- kuchnia (14,50 m2) połączona z przestronnym salonem (17,05 m2) -
- sypialnia - 15,98 m2
- gabinet - 12,34 m2
- pracownia obejmująca dwa pomieszczenia w układzie przechodnim - 17,96 m2
- łazienka - 9,93 m2

Możliwość podziału na dwa lokale.


LOKALIZACJA I OTOCZENIE

Mieszkania w poznańskich kamienicach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Tak też jest w przypadku tego mieszkania na poznańskiej Dolnej Wildzie! To doskonała lokalizacja, która zapewnia swobodny dojazd do centrum miasta, także autobusową i tramwajową komunikacją miejską, ale przede wszystkim gwarantuje bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej, punktów handlowo-usługowych, organów administracji publicznej, instytucji, oświaty (szkół i przedszkoli), służby zdrowia czy restauracji. Dodatkowo zaledwie w odległości 300 m od mieszkania można zrelaksować się w otoczeniu natury, dzięki bliskiemu sąsiedztwu terenów zielonych.


STAN TECHNICZNY MIESZKANIA

Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie technicznym, z przeznaczeniem do remontu oraz możliwością adaptacji pomieszczeń według własnych potrzeb. Na szczególną uwagę zasługuje doskonale zachowany, piękny sosnowy parkiet położony w hallu, salonie, sypialni oraz gabinecie, który podkreśla unikatowy, historyczny klimat wnętrz charakterystycznych dla architektury kamienic.


UKŁAD

Układ pomieszczeń, pomimo skosów charakterystycznych dla mieszkań poddaszowych, jest funkcjonalny i z pewnością zadowoli osoby ceniące sobie dużą przestrzeń oraz komfort mieszkalny. Mieszkanie jest usytuowane po wschodniej stronie świata obejmującej pomieszczenia: łazienka, kuchnia, gabinet oraz zachodniej stronie świata obejmującej: salon, sypialnię oraz pracownię. Dzięki temu pomieszczenia są jasne i dobrze oświetlone naturalnym światłem dziennym. W załączeniu przedstawiam poglądowy rzut pomieszczeń, który pozwoli Państwu rozważyć adaptację mieszkania odpowiadającą indywidualnym potrzebom.

KAMIENICA

Mieszkanie położone w zabytkowej, XX-wiecznej kamienicy w trakcie rewitalizacji. Zarówno elewacja budynku jak i jego wewnętrzna część (dziedziniec, klatka schodowa) są zadbane i utrzymane w dobrym stanie technicznym. Pozostałe mieszkania znajdujące się w budynku są częściowo objęte pracami remontowymi a ich zakończenie jest planowane w najbliższych miesiącach.

ATUTY TEGO MIESZKANIA

- duża, otwarta i elastyczna pod względem aranżacji przestrzeń
- jasne, dobrze oświetlone naturalnym światłem pomieszczenia
- charakterystyczne dla kamienic grube mury
- tradycyjna, zabytkowa konstrukcja budynku, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter
- widok na panoramę miasta
- ciche, spokojne sąsiedztwo w budynku
- brak mieszkań znajdujących się nad lokalem (ostatnie piętro budynku)
- dogodna lokalizacja
- atrakcyjne koszty utrzymania lokalu.

BEZPIECZEŃSTWO

Wejście do budynku jest zabezpieczone domofonem. Dodatkowym atutem jest także fakt, że w odległości niespełna 50 m od budynku znajduje się Komisariat Policji, co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa w obrębie sąsiadujących ulic.

FORMA PRAWNA

Udziały ze wskazaniem na lokal. Wysokość udziałów właściciela lokalu we współwłasności całej nieruchomości to 970/21.500.

Udziały wolne od obciążeń.


OPŁATY

Brak opłat czynszowych. Opłaty obciążające lokal obejmują miesięcznie: zaliczkę za wodę i ścieki, wywóz nieczystości stałych oraz domofon - płatne na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej.

MEDIA

Media występujące w lokalu: woda, kanalizacja, energia elektryczna. Lokal jest wyposażony w grzejniki naścienne zasilane energią elektryczną.


WYPOSAŻENIE

Mieszkanie sprzedawane z częściowym wyposażeniem: szafa typu KOMANDOR w przedpokoju oraz elementy trwałej zabudowy w kuchni oraz łazience.

DLA KOGO TO MIESZKANIE BĘDZIE IDEALNE?

- Dla osób szukających niestandardowych rozwiązań i unikalnych przestrzeni.
- Dla osób ceniących sobie komfort przestrzenny, indywidualizm i możliwość dostosowania aranżacji wnętrza do własnych potrzeb.
- Dla singla, pary lub pary z dzieckiem.
- Dla klientów inwestycyjnych na wynajem krótko lub długoterminowy.
- Dla firm, którym zależy na lokalizacji z rozpoznawalnym adresem, blisko centrum.
- Dla artystów, twórców, wizjonerów, którzy szukają klimatycznego miejsca na swoje atelier.
- Dla każdego, kto uważa, że to mieszkanie jest idealne.

CZY TO MIESZKANIE SPEŁNI PAŃSTWA OCZEKIWANIA?

Zapraszam na prezentację! Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

CENA SPRZEDAŻY I BONUS DLA NOWEGO WŁAŚCICIELA

610 000 PLN (do negocjacji)

Dbając o Państwa komfort i wykorzystanie potencjału przestrzennego tej nieruchomości - przedstawiam również przykładową WIZUALIZACJĘ mieszkania wykonaną z dbałością o każdy detal przez renomowanego projektanta wnętrz - A. Zimoń Ale!home Projektowanie i aranżacja wnętrz. W przypadku zakupu mieszkania istnieje możliwość skorzystania z usług projektowych ze zniżką aż -50%!

Do zobaczenia na DOLNEJ WILDZIE!


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Numer oferty w Locumnet: 258980453

  Zdjęcia: 22 szt.


Inny Dom.
Telefon: 606943599
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.