REZERWACJA, mieszkanie 46,60 m2

308 000 zł, 6 609,44 zł/1 m2, pokoje: 2, piętro: 2 z 4

!!! UWAGA !!! OFERTA ZAREZERWOWANA !!!
Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 50m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Sportowej w Poznaniu, rejon ulicy Rolnej.
Stan prawny: lokal stanowiący odrębną nieruchomość (o powierzchni 50 m2 w tym piwnica 3,40m2) z założoną księgą wieczystą, w której wpisana jest łączna powierzchnia wynosząca 50,00m2 . Z lokalem związany jest udział w wysokości 500/94936 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum, w pobliżu szkoła, przedszkole, parking strzeżony, sieć sklepów. Komunikacja tramwajowa około 60m przy ulicy 28 Czerwca 1956r. przystanek autobusu nr 71 około 50m;
Mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku po modernizacji;
składa się z dwóch ustawnych pokoi 17, 14 m2; oba pokoje od strony południowej, w pokojach na podłodze wysokiej klasy panele podłogowe;
kuchnia niezależna, ustawna, z oknem od strony północnej; w kuchni pozostaje cała, nowa zabudowa widoczna na zdjęciach.
łazienka po kapitalnym remoncie, wszystkie nowe instalacje, płytki, kabina prysznicowa, piec gazowy centralnego ogrzewania,
Z przestronnego korytarza wejście do łazienki, kuchni oraz większego pokoju, z którego przechodzimy do drugiego mniejszego pokoju.
Okna pcv. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,40m2,
Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo funkcjonalnie zaaranżowane.
Wszystkie instalacje w mieszkaniu są nowe, ściany gipsowane, na podłogach panele o wysokiej klasie ścieralności, stała zabudowa w kuchni zostaje, jednym słowem - mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów - wprowadzić się i mieszkać.
Całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie, ogrzewanie z własnego pieca dwufunkcyjnego umieszczonego w łazience;
czynsz administracyjny wynosi około 250zł/mc, ( z zaliczkami na zimną wodę, ścieki, śmieci administrację dla 3 osób); mieszkanie wolne w ciągu dwóch/trzech miesięcy od decyzji;
blok otynkowany, czysto, ładnie i bez zastrzeżeń,
Dodatkowym atutem są dwa miejsca parkingowe na zamykanym podwórzu.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny licencja zawodowa nr 1503

Numer oferty w Locumnet: 10240067

Zdjęcia: 27 szt.

Inny Dom.
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.